feidal logo2

FEIDAL Farba strukturalna Baranek         

 

Dyspersyjna farba akrylowa do dekoracyjnych wymalowań wewnątrz i na zewnątrz. Zawiera mineralne dodatki strukturalne, pozwala uzyskać powłokę odzwierciedlającą tynk typu „baranek”. Produkt w szczególności polecany na elewację budynków.

 

   farba strukturalna baranek small
 do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Farba lateksowa jedwabisty mat     

 

Lateksowa farba dyspersyjna przeznaczona do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy powłokę o lekkim połysku odporną na szorowanie, środki myjące i dezynfekujące. Zalecana do stosowania w szpitalach i szkołach. Barwienie przy pomocy farb kolorujących FEIDAL lub w systemie mieszania FEIDAL Color Mix 1000. Odporna na szorowanie na mokro. Spełnia wymagania normy PN-C-81914/1998, rodzaj S. 

  farba lateksowa jedwabisty mat small
do pobrania banner   

karta techniczna

karta informacyjna

atest PHZ


FEIDAL Farba elewacyjna    

 

Dyspersyjna farba akrylowa przeznaczona do malowania wnętrz pomieszczeń i elewacji budynków. Może być stosowana również do malowania wnętrz pomieszczeń i elewacji budynków. Może być stosowana również do malowania cegły wapiennej. Biała, matowa, dobrze kryjąca. Barwienie przy pomocy farb kolorujących FEIDAL. Odporna na szorowanie na mokro. Spełnia wymagania normy PN-C-81914/1998, PN-C-81914/1998, rodzaj S.

 
   farba elewacyjna
do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Farba fasadowa "S"      

 

Dyspersyjna farba akrylowa do malowania elewacji budynków. Biała, matowa, wysoce wydajna. Odporna na warunki atmosferyczne. Barwienie przy pomocy farb kolorujących FEIDAL lub w systemie mieszania FEIDAL Color Mix 1000. Spełnia wymogi normy PN-C-81913/1998.

  farba fasadowa s small 
do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Farba podkładowa      

 

Biała, akrylowa farba wyrównująca kolor podłoża, do tynków wapiennych, cementowych i gipsowych oraz płyt gipsowo-kartonowych. Zastosowanie do wewnątrz i na zewnątrz. Idealna pod prześwitujące tapety, np. z włókna szklanego.

  farba podkladowa small
do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna

atest PHZ


FEIDAL Farba kolorująca    

 

Matowa, kolorowa farba dyspersyjna do malowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Przeznaczona do barwienia wodorozcieńczalnych farb i lakierów oraz do bezpośredniego malowania ścian, sufitów i elewacji, dostępna w 16 kolorach. Spełnia wymogi normy PN-C-81913/1998. 

  farba kolorujaca small
   

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Reinacrylat    

 

Matowa, czysto akrylowa farba dyspersyjna przeznaczona do wymalowań zarówno elewacji budynków jak i wnętrz pomieszczeń, odporna na szorowanie i wpływy atmosferyczne. Klasa ścieralności na mokro wg DIN EN 13300: 2 (< 20 µm po 200 cyklach szorowania). Farbę fasadową Reinakrylat można barwić farbami kolorującymi FEIDAL.

   reinacrylat small
   

karta techniczna

karta informacyjna

     

 

START   |   O NAS   |   SERWIS   |   PRODUKTY   |   KONTAKT   |   KARIERA   |    PODPIS WYDAWCY


© Copyright 2015: FEIDAL POLSKA SP. Z O.O. - produkcja farb i lakierów | strona korzysta z cookies -> czytaj więcej

projekt i wykonanie flipflap.pl