feidal logo2

FEIDAL Emalia akrylowa Ambiente                                           

 

Nowoczesna wodorozcieńczalna emalia akrylowa dostępna w 15 kolorach w połysku i jedwabistym macie. Przeznaczona do malowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń elementów z drewna, betonu, metalu, PCV, aluminium, ocynkowanych itp. Zawiera środki zapobiegające sklejaniu się przylegających do siebie powierzchni.

  emalia akrylowa ambiente
 do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Lakierobejca DickschichtLasur    

 

Rozpuszczalnikowa, grubowarstwowa lazura do drewna. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Chroni drewno przed promieniowaniem UV, zapobiega jego pęcznieniu, pękaniu i szarzeniu oraz chroni przed glonami i pleśnią, tworzy powłokę o jedwabistym połysku. Dostępna w 10 naturalnych kolorach drewna.

  lakierobejca dickschichtlasur small
do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Lazura tiksotropowa Holschutzgel     

 

Rozpuszczalnikowa lakierobejca w postaci żelu. Przeznaczona do malowania drewna, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy transparentną powłokę o jedwabistym połysku, odporną na światło i warunki atmosferyczne. Bardzo wydajna, nie ścieka. Dostępna w 7 kolorach.

  lazura tiksotropowa small
 do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Lazura do drewna z woskiem    

 

Wodorozcieńczalna lazura do ochrony i dekoracji elementów drewnianych, jak: ogrodzenia, altanki, pergole, altanki, pergole, lekkie konstrukcje drewniane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Ze względu na zawartość wosków, powierzchnia pokryta lazurą nie chłonie wody, dodatkowo zabezpiecza drewno. Produkt wodorozcieńczalny, nietoksyczny.

  lazura do drewna z woskiem
do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Lakier do parkietu i mebli    

 

Rozpuszczalnikowy, bezbarwny, jednoskładnikowy lakier alkidowo-poliuretanowy, do malowania parkietów, mebli, drzwi, boazerii itp. Dostępny w połysku, półpołysku i macie. Tworzy elastyczną powłokę o dużej odporności na ścieranie i zarysowania oraz na działanie alkoholu.

  lakier do parkietu i mebli
 do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna


FEIDAL Emalia ftalowa do okien    

 

Rozpuszczalnikowa emalia do malowania ram okiennych, stosowana jako podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa do ram okiennych z drewna i innych elementów drewnianych, biała o jedwabistym połysku, oddychająca od wewnątrz i na zewnątrz.

  emalia ftalowa do okien duralbin small
 do pobrania banner  

karta techniczna

karta informacyjna

     

 

START   |   O NAS   |   SERWIS   |   PRODUKTY   |   KONTAKT   |   KARIERA   |    PODPIS WYDAWCY


© Copyright 2015: FEIDAL POLSKA SP. Z O.O. - produkcja farb i lakierów | strona korzysta z cookies -> czytaj więcej

projekt i wykonanie flipflap.pl